Porażka w Karczewie

20 lipca 2024, godz. 18:45, 386 wyświetleń

W rozegranym w sobotę 20 lipca w swoim trzecim sparingu prze zbliżającym się sezon 2024/2025 w mazowieckiej Syty Król IV lidze zespół Mszczonowianki przegrał w Karczewie z tamtejszym Mazurem Karczew 0:2.

Od początku spotkania oba zespoły próbowały opanować środek boiska a gra była wyrównana. Mimo stworzonych okazji z obu stron do przerwy był remis 0:0. Po przerwie obraz gry nie zmienił się a w najważniejszych momentach szczęście dopisało miejscowemu Mazurowi, który w 51 minucie objął prowadzenie 1:0 a w 82 minucie gospodarze ustalili wynik. Ostatecznie Mazur wygrał 2:0. Kolejny mecz sparingowy podopieczni Piotra Kocęby rozegrają w sobotę 27 lipca o 13:30 w Sierakowicach Lewych z Victorią Sulejówek.

Skład Mszczonowianki - 1 połowa: Daniel Leszczyński, Władysław Bobrow, Kacper Nowak, Adam Dudziński, Łukasz Racis, Dawid Jarczak, Kamil Łojszczyk, Adam Stankiewicz, Damian Pociech, Krystian Białas i zawodnik testowany

Skład Mszczonowianki – 2 połowa: Szymon Romański, Piotr Petasz, Adrian Nowecki, Paweł Gierach, Maciej Wojciechowski, Leon Falecki, Jakub Przybył, Jakub Oszkiel, Władysław Tsurkan, Stanisław Kania, Mateusz Sadowski, Wiktor Chechłacz, i 2 zawodników testowanych