Remis z Hutnikiem Warszawa

28 maja 2024, godz. 16:23, 76 wyświetleń

30 kolejka przyniosła trzeci w tym sezonie remis z Hutnikiem Warszawa. Rozstrzygnąć nie udało się zarówno dwóch spotkań ligowych, ani też meczu w pucharze. W tym ostatnim KS Mszczonowianka awansowała dalej po konkursie rzutów karnych.

Tym razem na boisku w Mszczonowie padł wynik 3:3. Rozegraliśmy bardzo słabą pierwszą połowę spotkania, na zakończenie której zasłużenie przegrywaliśmy 0:2. W tej części meczu byliśmy zespołem apatycznym, nie podjęliśmy walki z rywalem, pozwoliliśmy się zdominować pod względem fizycznym. Druga połowa pokazała, że mimo braków kadrowych potrafimy rywalizować z tak mocnymi rywalami na równych zasadach. Mecz ostatecznie skończyliśmy remisem, natomiast przy odrobinie szczęścia mogliśmy zgarnąć komplet punktów.

KS Mszczonowianka 3:3 Hutnik Warszawa

Skład: Leszczyński, Skibiński (77` Sokołowski), Bobrov, Łukasiak, Gierach, Przybył (81` Wójcik), Falecki (61` Kubicki), Racis, Stankiewicz, Tsurkan (84` Petasz), Grot (61` Paduk)

Bramki: Kubicki, Tsurkan, Paduk