Unia wyraźnie lepsza

18 lipca 2024, godz. 06:44, 379 wyświetleń

W rozegranym w środę 17 lipca w swoim drugim spotkaniu kontrolnym zespół Mszczonowianki przegrał w Sierakowicach Lewych z trzecioligową Unią Skierniewice 0:7.

Od początku spotkania było widać różnicę poziomów między obiema zespołami. Mecz bardzo dobrze ułożył się dla grającej w 3 lidze Unii Skierniewice, która już w 9 minucie za sprawą Szymona Sołtysińskiego otworzyła wynik meczu i objęła prowadzenie 1:0. W minucie na 2:0 podwyższył Mateusz Cegiełka a w 44 minucie wynik po pierwszej połowie ustalił Szymon Sołtysiński i do przerwy Unia prowadziła 3:0.

W drugiej połowie zespół ze Skierniewic do swojego dorobku dorzucił jeszcze cztery bramki. Wszystko rozpoczął w 67 minucie Eryk Sulikowski i było 4:0 a w przeciągu kolejnych 5 minut dwie kolejne bramki zdobył zawodnik testowany. Wynik spotkania został ustalony w 84 minucie za sprawą Wadyma Jaworskiego i ostatecznie Unia Skierniewice pewnie wygrała ze Mszczonowianką 7:0. Kolejne spotkanie kontrolne zespół Mszczonowianka zagra w sobotę 20 lipca w Karczewie z tamtejszym Mazurem. Początek meczu zaplanowano na godzinę 11:00.

Skład Mszczonowianki: Daniel Leszczyński, Piotr Petasz, Władysław Bobrow, Kamil Łojszczyk, Igor Tomaszewski, Łukasz Racis, Dawid Jarczak, Leon Falecki, Jakub Przybył, Damian Pociech, Władysław Tsurkan, Adam Stankiewicz, Stanisław Kania, Adam Dudziński, i 5 zawodników testowanych